9. marca 2015,
Prečítané 1 790x,
sudicka,
náhľad na tvorbu
V poslednej dobe mám tú smolu, že neustále naražam na články novodobých tragédov, ktorých príspevky na blogoch nemajú ani hlavu, ani pätu. Nehovorím teraz o nešťastníkoch, ktorí sa potichu sťažujú na situáciu v našej krajine a vypisujú siahodlhé litánia, ktoré nik nečíta, a ak číta, tak majú samé negatívne ohlasy. Hovorím o ľuďoch, ktorí akosi bez […]
Pokračovanie článku
